K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: reditel@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 739 414 412, 499 421 672, 499 422 001

Rytmy sběrného dvora

05.01.2016
V úterý 5. ledna 2016 proběhla ve všech třídách naší školy interaktivní dílna pod názvem : Rytmy sběrného dvora. Všichni žáci se aktivně zapojili do hry na plastové sudy, láhve, hrnce a další nástroje z recyklovaného materiálu. Každý hudební nástroj vydával svůj originální zvuk a jeho prostřednictvím se z každého žáka stal originální muzikant.  Celá aktivita byla spojena s odreagováním a uvolněním žáků - šlo o určitý druh muzikoterapie.

Během dílny se děti naučily jednoduché hře na lehce zhotovitelný hudební nástroj - rytmizaci, gradaci, počítání, at. Součástí dílny byl i bodydrumming - hra na tělo - tleskání, pleskání, dupání do rytmu.

Bubenická dílna se velmi vydařila, děti byly do hry vtaženy nenásilnou formou a aktivně se zapojovaly do všech aktivit. Pro velký úspěch počítáme s opakováním této dílny i v příštím školním roce.

 

 

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150