Tma přede mnou

07.09.2019

V pondělí 9. září pojedou žáci 1. a 3. třídy na akci KRNAP -Tma přede mnou aneb Dotkněme se Krkonoš. Během této akce budou žáci řešit neobvyklé úkoly pomocí svých smyslů - sluchu, hmatu a čichu. Část akce probíhá v klášterní zahradě, kde si děti projdou smyslovou nášlapnou stezku, v prostorách "Krtka" si popovídají s nevidomou o jejích problémech v běžném životě, ale i o tom jak jí můžeme pomáhat.

Výsledek obrázku pro KRNAP - Tma přede

V případě nepříznivého počasí, se budou děti učit ve škole dle rozvrhu a domluvy s třídní paní učitelkou.