K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Sbíráme baterie a tonery - vyhlášení soutěže

03.12.2015


Poprvé v letošním školním roce byl vyhlášen sběr baterií a tonerů. Zapojilo se 21 sběračů z celkového počtu 28 dětí v obou běžných třídách školy, kteří se (za vydatné pomoci svých rodičů) snažili celé tři měsíce o co největší počet nasbíraných kusů. Bezkonkurenční vítězkou se stala Adélka Kodetová z 5. ročníku, s odstupem za ní následovala Sára Šromová a Natálka Lukešová. Všichni, kteří se do sběrové soutěže zapojili si za píli a snahu odnesli drobnou cenu podle vlastního výběru. A ti, kteří pro tentokrát do soutěže nezasáhli, se mohou přidat v dalším kole, které ukončením první části začalo :-)

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150