Sitar and I - Zdeněk Hladík

31.10.2019

V úterý 12. listopadu nás opět navštíví sitárista  Zdeněk Hladík. Jelikož jsme v minulém školním roce neměli dostatek času seznámit se s alternativními hudebními nástroji, pohrát si s nimi a prožít si tuto formu hudební výchovy, domluvili jsme se na opětovném setkání.

Pan Zdeněk Hladík učil i studoval hudbu v Evropě, Austrálii a v Indii. Prošel celou řadou žánrů, od prvních kroků ve folku přes klasickou hudbu, country, jazz, rock, pop až zpět k základním kořenům hudby. Nyní se věnuje hudbě východních směrů, hraje také na zajímavé nástroje a netradiční hudební nástroje např. : fujaru, tibetské mísy, kalimbu a šamanské bubínky.

Cena za 1 žáka je 45,- Kč.

Výsledek obrázku pro sitárista Zdeněk Hladík