K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: reditel@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 739 414 412, 499 421 672, 499 422 001

Sitar and I - Zdeněk Hladík

31.10.2019

V úterý 12. listopadu nás opět navštíví sitárista  Zdeněk Hladík. Jelikož jsme v minulém školním roce neměli dostatek času seznámit se s alternativními hudebními nástroji, pohrát si s nimi a prožít si tuto formu hudební výchovy, domluvili jsme se na opětovném setkání. 

Pan Zdeněk Hladík učil i studoval hudbu v Evropě, Austrálii a v Indii. Prošel celou řadou žánrů, od prvních kroků ve folku přes klasickou hudbu, country, jazz, rock, pop až zpět k základním kořenům hudby. Nyní se věnuje hudbě východních směrů, hraje také na zajímavé nástroje a netradiční hudební nástroje např. : fujaru, tibetské mísy, kalimbu a šamanské bubínky.

Cena za 1 žáka je 45,- Kč.

Výsledek obrázku pro sitárista Zdeněk Hladík

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150