Školní slavnost - Oslava svátku matek.

05.08.2019

Ve čtvrtek 23. května se konala již tradiční společná oslava svátku matek. V letošním roce jsme chtěli tuto oslavu uspořádat na školní zahradě - formou zahradní slavnosti. Bohužel pro nepřízeň počasí se konala v tělocvičně naší školy. I přes tuto počáteční nepříjemnost, kterou nelze ovlivnit, jsme se velmi těšili, abychom mohli předvést vše, co jsme si připravili.

Po celý den jsme pilně zkoušeli a chystali pro své blízké drobné pohoštění ve formě obloženého chlebíčku. Paní vychovatelky krásně nazdobily tělocvičnu a na nás bylo přinést židličky a lavičky pro očekávané hosty.

Úderem 16. hodiny slavnost začala. Na počátku se mnozí ostýchali, obávali se neúspěchu, ale již první vystoupení dětského sborečku vytvořilo příjemnou atmosféru a prostředí plné pohody a očekávání. Postupně se vystřídali žáci všech tříd s připravenými programy. Celý program byl živý, jednotlivá vystoupení na sebe pěkně navazovala a najednou jsme byli u konce.

Na závěr předaly děti maminkám drobné dárečky a občerstvení .

Tak zase za rok a doufejme, že při zahradní slavnosti.

Výsledek obrázku pro svátek matek