Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: reditel@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 739 414 412, 499 421 672, 499 422 001

Skvělí lyžaři

17.02.2016
Tradičně bezvadnou organizaci měl dnešní Pohár podkrkonošských škol v běhu na lyžích, a to i přesto, že pořadatelé (lyžařský kroužek při ZŠ a obecní úřad v Dolní Branné) museli kvůli nulovým sněhovým podmínkám ve vlastním areálu závod přesunout do vrchlabských Vejsplach a trať pro starší kategorie zkrátit z obvyklých 2000 na 1000 metrů. I tak byla - podle slov našich závodníků "jen led a bláto" :-) a navíc foukal i velmi čerstvý vítr. Nikdo si tím ale náladu zkazit nenechal, spíše naopak - znalost zdejších tratí naši běžci dokonale využili ve svůj prospěch. Na start se jich postupně postavilo 5 - Sára, Anetka, Terezka, Lukáš a Tonda, všichni z 5. třídy. V konkurenci škol ze Šp. Mlýna, Kunčic, Lánova a Vrchlabí obstáli výborně - mezi děvčaty Terezka Novotná zvítězila, Anetka Fránová byla 4. a Sára Šromová dojela na 6 místě! I chlapecká kategorie přinesla umístění v první desítce - Lukáš byl 8. a Toník těsně za ním na 9. příčce. V nelehkých podmínkách se tedy všem velmi dařilo a tak si zaslouží velkou pochvalu i gratulaci. Nechť vám to frčí i na příštích závodech! (A snad všem chutnal i ten čaj a párek v rohlíku...).

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner