Haló, Jácíčku

02.10.2019

V pondělí 21. října pojedou žáci MŠ, 1. a 2. třídy na divadelní představení pohádky HALÓ, JÁCÍČKU! Podle knížky Daisy Mrázkové /Divadlo PUK/.

Žáci pojedou společným autobusem do Vrchlabí Střelnice. Odjezd bude od školy v 8.00 hod., návrat po ukončení představení opět společným autobusem. Po návratu bude pokračovat výuka dle třídního rozvrhu. Informace o organizaci celého dne podají třídní učitelé.

Haló, Jácíčku je něžná pohádka respektující jemnost předlohy o velikém  přátelství dvou malých kamarádů, zajíčka a veverky. Malý zajíček Jácíček objevuje svět kolem sebe a jeho společná dobrodružství s veverkou jsou plná něhy a lásky, aniž by to vlastně  ti dva tušili.