Hartecká alej

03.09.2020

Ve čtvrtek 17. září se uskuteční odložený běžecký závod pořádaný každoročně na ZŠ Lesní s názvem Běh Harteckou alejí. Přespolní běh je určen předškolním dětem a žákům 1. stupně a zúčastnit se může každý, kdo má chuť si zazávodit a poměřit svoje síly se žáky dalších ZŠ z blízkého i vzdálenějšího okolí.
U závodníků bude vyžadován písemný souhlas rodičů s jejich účastí.
Běžci budou rozděleni na dívky a chlapce a zařazeni do kategorií podle tříd. Start každé kategorie je hromadný a délka tratě je pro všechny školáky stejná - 1 km.
V cíli budou mít závodníci k dispozici šťávu, vítězové kategorií obdrží medaile, diplomy a věcné ceny.
S případnými dotazy na podrobnosti o závodě se obracejte na p. uč. Šmídovou.