K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Tluče bubeníček....

06.01.2016
Sotva se všichni sešli po vánočních prázdninách ve škole, už na ně čekala bezva akce - bubínky! Lépe řečeno bubny, protože původně to byly velké plastové sudy, které teď spolu s obrovskými paličkami z tenisových míčků výborně sloužily svému novému účelu. Zábava to byla jedinečná a ten rámus!! Škola se opravdu otřásala! Vůbec však nešlo jen o pouhé "třískání", naopak, ten neskutečný bubenický rachot byl vždy výsledkem pokynů "hlavního bubeníka", díky kterému se děti mnohé naučily (např. o síle a výšce tónů, rytmu, hře "na tělo" atd.) a během několika desítek minut zvládly bubnování tak, že mohly uspořádat i jakýsi improvizovaný závěrečný koncert. Úspěch měla tato akce obrovský a tak jsme se v naší škole s bubnováním jistě nesetkali naposledy. (A kdo dnes nebyl ve škole, o hodně přišel!)

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150