Exkurze - ABB Vestec

14.01.2022

V úterý 25. ledna 2022 pojede 30 žáků na exkurzi do Aplikačního centra svařování a dělení materiálů ABB ve Vestci u Prahy (http://www.new.abb.com). Přednostně pojedou žáci vyšších tříd - 5. a 4. třída, případně žáci 3. třídy.

Děti se během exkurze seznámí s různými typy ABB robotů(kolaborativní,víceúčelové,Zumi), školitelé je provedou výrobní halou a ve školící stanici si budou moci vyzkoušet ovládat robota.

Doprovodná videa

Nejvíce průmyslových robotů na jednom místě v Česku. Podívejte se, co  dokážou - Aktuálně.cz
Aplikační centrum svařování a dělení materiálu | ABB