TÝDen bez odpadů - pátek 11. března

08.03.2022

V pátek 11. března se žáci naší školy zúčastní projektu TÝDen bez odpadů na základní škole Školní. V tento den pojedeme společně autobusem již v 7. 45 hod – příchod do školy nejpozději v 7.40 hod. a návrat bude okolo 13. 30 hod. opět společným autobusem.

V rámci tohoto projektu se děti podívají na  dokumentární film související s bezodpadovou tematikou, pohrají si v tělocvičně a splní různé úkoly spojené s tímto tématem. Na závěr společně navštívíme skládku odpadů.

Oběd je zajištěn v ZŠ Školní.

S sebou: vhodné teplé oblečení a obuv, svačina a dostatek pití, psací potřeby.

Prosíme o včasný příchod dětí do školy, odjezd autobusu je přesně stanoven.       Nováková