Úterý 4. června 2019

28.05.2019

V úterý 4. června nepůjde po celý den ve škole elektrický proud. Žáci, kteří nejedou na výlet do Polska nebo na závody Čokoládové tretry, se budou provizorně  učit v jedné spojené třídě ve školní družině 1. oddělení.

V tento den se nemůže vařit, proto si žáci musí donést oběd ve formě svačiny do školy z domova.

Vyučování bude končit dle rozvrhu, pouze žákům 5. ročníku odpadá odpolední vyučování a budou končit v 11. 40 hod.

Odpolední družina bude otevřena beze změn.

Pokud máte možnost vzít si Vašeho syna, dceru domů po obědě, budeme rádi. Usnadníte tím snadnější fungování družiny v provizorních podmínkách. Děkujeme. PhDr. Nováková Miroslava