K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Už zítra!

11.04.2018
Ve čtvrtek 12. 4. - nejprve v dopoledních hodinách pro školní děti, potom od 17 hodin pro veřejnost, proběhne přednáška s názvem Historií Hořejšího Vrchlabí. Virtuálně vás za Podpůrný spolek Hořejšího Vrchlabí touto částí města provede Ivo Farský, se kterým "navštívíte" dnes některá už i neexistující místa této městské části. V pohodlí školní budovy se dozvíte leccos zajímavého a mnohdy zapomenutého. Nenechte si ujít a určitě přijďte!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150