K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Vejce a pomlázky

02.04.2018
Protože velikonoční svátky letos připadají na přelom jarních měsíců března a dubna, byla na konci prvně jmenovaného ideální příležitost využít nabídky Krkonošského muzea na výtvarnou velikonoční dílnu v "domečcích". Kluci pletli pomlázky, děvčata zkoušela barvení vajec a to hned třemi technikami - tiskáním, voskovou batikou a octovým vyškrabáváním. Bohužel vzhledem k nepříliš dobře pořadatelem zvládnutému časovému plánu většinou neměly děti možnost vyzkoušet si vícero stanovišť a už po půlhodině jsme kvůli dalším příchozím odcházeli zpět do školy.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150