K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: reditel@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 739 414 412, 499 421 672, 499 422 001

Velikonoční soutěž

05.03.2020

V průběhu měsíce března až do úterý 7. dubna bude probíhat velikonoční soutěž -                             O nejkrásnější velikonoční ozdobu.                                                                                                                                                                     Kraslice či velikonoční ozdoby mohou děti přinést do školy do 8.00 hod. ráno. Vyhodnocení soutěže proběhne ve středu 8. dubna.

Image result for velikonoce

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150