K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Vítejte u nás!

23.03.2018
Týden po skončení jarních prázdnin jsme v malé třídě přivítali návštěvu - jak to ve škole vypadá i chodí si přišli okouknout předškoláci ze sousední MŠ s paní učitelkou Lumendovou. Zatímco druháci byli na právě započatém plaveckém výcviku, předvedli současní čtyři prvňáci těm budoucím jak to vypadá při vyučování. Úvodní povídání a pak hudební hru vystřídala básnička s názvem Abeceda a došlo i na výrobu v této době aktuální velikonoční výzdoby - kuřátka a kachňátka. Víc už se do jedné ukázkové vyučovací hodiny nevešlo, ale i tak snad odcházeli budoucí školáci spokojení. Škoda jen, že z celkového počtu dětí, které se přijdou do naší školy podívat, jich sem v září zamíří jen naprosté minimum.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150