Vítejte u nás!

23.03.2018
Týden po skončení jarních prázdnin jsme v malé třídě přivítali návštěvu - jak to ve škole vypadá i chodí si přišli okouknout předškoláci ze sousední MŠ s paní učitelkou Lumendovou. Zatímco druháci byli na právě započatém plaveckém výcviku, předvedli současní čtyři prvňáci těm budoucím jak to vypadá při vyučování. Úvodní povídání a pak hudební hru vystřídala básnička s názvem Abeceda a došlo i na výrobu v této době aktuální velikonoční výzdoby - kuřátka a kachňátka. Víc už se do jedné ukázkové vyučovací hodiny nevešlo, ale i tak snad odcházeli budoucí školáci spokojení. Škoda jen, že z celkového počtu dětí, které se přijdou do naší školy podívat, jich sem v září zamíří jen naprosté minimum.