K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Vyhodnocení sběru papíru

05.02.2016


Pod novým vedením probíhá od letošního školního roku sběr starého papíru - léty zaběhnuté a ověřené metody p. uč. Šmídové nahradil p. uč. Řezníček svými (doufejme, že ještě "výnosnějšími") způsoby organizace sběru. Vyhlášení nejlepších sběračů za 1. pololetí ale zůstalo na paní učitelce a tak k radosti dětí bylo postaru - samy si vybíraly z připravených odměn.

Nejvíce starého papíru nasbírala Adélka Kodetová - 324 kg a i Kristýnka Zollmannová na druhém místě se může pyšnit krásným výsledkem - 223 kg. V dalším pořadí už nejsou celková čísla tak závratná, ale i tak stojí jména sběračů za zveřejnění: 3. Adélka M., 4. a 5. sestry Danielka a Natálka L., 6. Terezka N., 7. Lukáš Š., 8. Tomáš Š., 9. Rozárka S., 10. Anička R., 11. Toník S., 12. Markétka K., 13. Sára Š. Celkem bylo nasbíráno 962 kg! Za tento úctyhodný výsledek patří dík a pochvala všem sběračům bez rozdílu a také jejich rodičům, bez kterých by to šlo o moc hůře, zároveň je však na místě i otázka: " A co vy ostatní, kdy se přidáte?".

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150