K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Vyhodnocení sběru papíruPod novým vedením probíhá od letošního školního roku sběr starého papíru - léty zaběhnuté a ověřené metody p. uč. Šmídové nahradil p. uč. Řezníček svými (doufejme, že ještě "výnosnějšími") způsoby organizace sběru. Vyhlášení nejlepších sběračů za 1. pololetí ale zůstalo na paní učitelce a tak k radosti dětí bylo postaru - samy si vybíraly z připravených odměn.

Nejvíce starého papíru nasbírala Adélka Kodetová - 324 kg a i Kristýnka Zollmannová na druhém místě se může pyšnit krásným výsledkem - 223 kg. V dalším pořadí už nejsou celková čísla tak závratná, ale i tak stojí jména sběračů za zveřejnění: 3. Adélka M., 4. a 5. sestry Danielka a Natálka L., 6. Terezka N., 7. Lukáš Š., 8. Tomáš Š., 9. Rozárka S., 10. Anička R., 11. Toník S., 12. Markétka K., 13. Sára Š. Celkem bylo nasbíráno 962 kg! Za tento úctyhodný výsledek patří dík a pochvala všem sběračům bez rozdílu a také jejich rodičům, bez kterých by to šlo o moc hůře, zároveň je však na místě i otázka: " A co vy ostatní, kdy se přidáte?".

banner_sbirej_toner_cz

ceskoctedetem

ovocedoskol3

Srdce_placka_3

recyklohrani

proskoly-300x90

Nejnovější aktuality
Prijměte pozvání a přijďte si oddychnout od předvánočního shonu ve čtvrtek 13. 1…
Ano, ještě týden (a jeden den) zbývá do uzávěrky soutěže O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ …
Schůzka rodičů se koná 18. 9. v 15 hodin.…
Ve středu 5. 9. půjdeme místo dopoledního vyučování na společný pěší výlet na St…
Na školní výlet pojedeme v úterý 26. 6. 2018 do centra řemesel v Ostré u Lysé na…
Z provozních důvodů se termín oslavy Dne matek mění na 12. 6. 2018 v 15 hodin.…
Pro školní rok 2018/2019 byly do ZŠ Horská přijaty děti s těmito registračními č…
Kontaktní údaje

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

logo_footer

deti-new-150

deti-new-150