K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Výlet do ZOO

13.04.2016
Odjezd od školy, naplánovaný o čtvrt hodiny dříve než začátek běžného vyučování, stihli všichni:-) a tak už za pár desítek minut mohli vystupovat z autobusu u pokladny ZOO ve Dvoře Králové. Chladné počasí nikomu náladu nekazilo, všichni se těšili na trasu s kvízovými otázkami i zábavou a na zvířátka. Hladký průběh soutěže byl sice trochu narušený nehodou Danielky v polovině cesty, ale závěr trasy a následné opékání buřtů už se vydařilo bez problémů. Úspěchem bylo i to, že mezi tolika školami se nikdo neztratil a tak zpět k domovu odjížděli spokojení a s novými zážitky opět všichni:-).

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150