Výlet do ZOO

13.04.2016
Odjezd od školy, naplánovaný o čtvrt hodiny dříve než začátek běžného vyučování, stihli všichni:-) a tak už za pár desítek minut mohli vystupovat z autobusu u pokladny ZOO ve Dvoře Králové. Chladné počasí nikomu náladu nekazilo, všichni se těšili na trasu s kvízovými otázkami i zábavou a na zvířátka. Hladký průběh soutěže byl sice trochu narušený nehodou Danielky v polovině cesty, ale závěr trasy a následné opékání buřtů už se vydařilo bez problémů. Úspěchem bylo i to, že mezi tolika školami se nikdo neztratil a tak zpět k domovu odjížděli spokojení a s novými zážitky opět všichni:-).