výlet Mš

14.06.2015
Ve čtvrtek 18.6.2015 pojedeme na školkový výlet do Svobody nad Úpou, kde se podíváme na pohádkové světničky v informačním centru. Celá prohlídka bude doprovázena pohádkovým vyprávěním. Pokud bude čas a počasí, podívali bychom se na farmu Muchomůrka, kde se děti potěší se zvířátky a pohrají si na průlezkách. CEstovat budeme hromadnými dopravními prostředky ( autobus, vlak - bude to tedy velké dobrodružství ).

Odjezd : 8:15 hodin místní dopravou a předpokládaný návrat mezi 14 - 15 hodinou ( pokud stihneme dřívější spoj, přijedeme ve 13:52 hod. na vlakové nádraží v Podhůří nebo přijedeme opět vláčkem, ale ve 14:52 hod. )Děti odvedu do školky nebo do družiny, kde si je můžete vyzvednout - pokud si je ovšem nevyzvednete už na nádraží :)

S sebou: Vhodné oblečení a obutí, pláštěnku, drobné kapesné na suvenýry, pití a velkou svačinu ( budeme tam přes oběd, tak aby nám děti nestrádaly ).   Mockrát děkuji Kettnerová