K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Vzhůru do KRNAPu - Den stromů

28.10.2016
Stejně jako v loňském roce tak ani tentokrát akci nepřálo počasí a proto se celý program odehrál v útrobách KRTKA. Po úvodním krátkém přírodovědném filmu vypukla první soutěž - kdože si zapamatoval nejvíc živočichů, kteří se v dokumentu objevili? Díky skupinové práci se poměrně záhy podařilo odhalit téměř všechna zvířata a tak se následně pustit do úkolu druhého -  přiřadit do velkého obrázku k živočichům čísla podle jednotlivých tvrzení. Vypátrat larvěnku, žebrovici nebo provazovku bylo tentokrát dost náročné.

Největší úspěch sklidil úkol s číslem tři - vypátrat a shromáždit ve vymezených prostorách deset dílků puzzle skládanky a co nejrychleji ji sestavit. Odměnou byl krásný obrázek plodů našich nejznámějších stromů a keřů a následně pak i samolepka pro každého.

Děkujeme Jitce i Kláře za zábavu i poučení!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150