K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: reditel@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 739 414 412, 499 421 672, 499 422 001

Za pohádkou do Českého ráje - S čerty nejsou žerty

02.06.2015
Nezadržitelně se nám blíží konec školního roku a s tím spojené různé sportovní, turistické a kulturní akce. Mezi nejvíce očekávanou jako vždy patří školní výlet. Ten letošní se uskuteční ve středu 17. června. Sraz v 7.45 hod. u školy, návrat bude ještě upřesněn.

Naše společné putování po stopách pohádky S čerty nejsou žerty zahájíme v obci Vesec u Sobotky a po červené turistické trase vyrazíme směrem na hrad Kost, pokračovat budeme přes údolí Plakánek k obci Střehom, na jejímž konci narazíme právě na mlýn Petra Máchala.

Délka trasy je cca. 6 km, takže zvládneme všichni bez problémů.

Přejme si hodně sluníčka a už hurá do pohádkového Českého ráje.

 

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150