Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: reditel@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 739 414 412, 499 421 672, 499 422 001

Zámecký běh

12.10.2017

Rychlé nohy a sportovní nálada vládly letošnímu 13. ročníku Běhu zámeckým parkem. Uspořádání závodu měl na starosti Dům dětí a mládeže Pelíšek, který pro kategorie určené rokem narození závodníků připravil jednotnou trať v délce 1 km. Na ni se po hromadných startech zvlášť chlapců a dívek vydalo víc než 200 dětí. Počasí - podle samotných závodníků - "celkem ušlo", a tak nic, ani v posledních dnech tak obvyklý déšť, nebránilo sportovnímu zápolení zástupcům ze škol vrchlabských i okolních.

Z naší školy startovalo 8 děvčat a 2 chlapci a vedli si výborně! Konkurence sportovní třídy se v nejstarší kategorii projevila, proto naši závodníci na medaile nedosáhli, ale i přesto jsme "urvali" velmi dobrá umístění - Kristýnka Zollmannová (4. tř.) doběhla na 4. místě! Podobně tomu bylo i mezi mladšími dětmi, kde dokonce Renatka Kubátová (1. tř.) medaili získala a to bronzovou.

19. N. Klimentová

Nejlepší závodníci získali medaile a drobné ceny, každý běžec pak diplom za účast a navrch i lízátko. Všichni byli rádi, že se závody obešly bez větších problémů a zranění, což je možná ta největší výhra!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner