K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Ať žije Mikuláš!

05.12.2017
Dnešní mikulášské tvoření dostálo svým slibům....Dozvěděli jsme se něco málo o vánočních tradicích, zkusili jsme si vytvořit živý betlém (byla to docela legrace), vyrobili jsme si z papíru trojici figurek tolik příznačných pro tento podvečer, vybarvovali jsme vánoční pohlednice a ještě navíc ochutnali upečené perníčky. V "malém" krkonošském muzeu nám bylo docela prima a zpět do školy na oběd se nám ani moc nechtělo; tentokrát hlavně proto, že venku nás čekala cesta plná vody z rozbředlého sněhu a taky drobný déšť.

 

P. S. To jsme ještě nevěděli, že zatímco MY byli v muzeu, MIKULÁŠ byl......... v naší škole!! Nás samozřejmě nezastihl, ale pro každého z nás tam nechal čokoládový adventní kalendář, prvňáčci dostali navíc také pero. Bylo to prima překvapení, děkujeme!! 

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150