K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Den dětí - Strážné

05.06.2015
Děti, které neodjely na výlet do Kowar, se na svůj svátek vypravily na výšlap do Strážného. Cesta od školy přes Peklo a po žluté turistické značce až na vrchol Vápenice stále stoupala, ale závěrečná část už vedla po rovině a vyústila přímo na parkoviště, poblíž kterého je dětské hřiště. Tam se všichni posilnili svačinou, nanukem a dobrůtkami zakoupenými v malém přilehlém obchůdku, vydováděli se na houpačkách, prolézačkách a dalších "atrakcích", a pak už zbývala jen cesta "Kamenkou" , tedy pro změnu stále z kopce, zpět. Počasí bylo ideální - sluníčko se snažilo a jen v úplném závěru cesty nechalo na výletníky spadnout pár kapek.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150