Distanční výuka od 14. října - 27. listopadu 2020. 2020

04.07.2022

Z důvodu velkého rozšíření onemocnění Covid 19 byly školy rozhodnutím Vlády České republiky  uzavřeny a vyhlášena distanční výuka pro všechny žáky škol. Do škol se žáci opět vrátili až 30. listopadu 2020.

Většina žáků se v této době vzdělávala prostřednictvím PC - Microsoft Teams. Soubor:Microsoft Office Teams (2018–present).svg – Wikipedie

Na celý týden byl pro jednotlivé třídy vytvořen upravený rozvrh vyučování - český jazyk, psaní a čtení, matematika, prvouka, vlastivěda, přírodověda a jazyk anglický. Hodiny byly zkráceny a vyučování přes PC doplněno a samostatnou práci žáků doma.

Po celou dobu distanční výuky byly žákům k dispozici výukové materiály, které jim poskytovali třídní učitelé a současně měli žáci možnost individuálně každodenně probírat problémy  a nejasnosti spojené s výukou, ale i s problematickou dobou, se svými učiteli.

zapsala Nováková