Hartecká alej - středa 16. června 2021

05.07.2022

Ve středu 16. června se konal již tradiční -BĚH HARTECKOU ALEJÍ - závod v přespolním běhu pro předškoláky až po žáky 5. tříd.

V letošním roce byl průběh závodu upraven vzhledem k onemocnění Covid 19. Vyhlášení výsledků probíhalo vždy bezprostředně po odběhnutí dané kategorie. Díky tomu mohli žáci jiných přihlášených škol opouštět prostor zahrady naší školy průběžně a tím se omezovaly kontakty mezi dětmi na co nejkratší nutné.

Z naší školy se zúčastnili závodu žáci všech tříd a dosáhli průměrných výsledků:

1. třída děvčata - 8. místo - Lucie Zaplatílková, chlapci - 18. místo - Matyáš Brýna

2. třída děvčata - 11. místo Terezie Havlíčková, chlapci -20. místo - Jakub Polák

3. třída  děvčata - 24. místo - Marie Dědková, chlapci - 19. místo - David Rous

4. třída děvčata - společné 1. místo Sára Hofmanová, chlapci - 6. místo - Matyáš Havlíček

5. třída děvčata 14. místo - Michaela Arientová, chlapci - 6. místo - Filip Bajt

Všichni se snažili být co nejlepší a proto jim patří velké poděkování. Snad se v příštím roce opět sejdeme u tradiční hromadné akce - Běh Harteckou alejí 2021.

Cooperův běh - Základní škola T. G. Masaryka - Mařatice