Poklad nebo šipkovaná?

23.06.2020

Oboje!!
Konec školního roku se blíží a s ním i to, na co se vždy těšíme moc a moc - hledání pokladu!
Letos nešlo o běžecký závod jako jiné roky, ale o hru - šipkovanou! Baví nás a o to více, pokud jsme si ji mohli sami nejenom zahrát, ale i připravit. Toho se ujaly starší děti - vyrobily šipky a stopky = označení pro stanoviště, vymyslely úkoly, vyznačily cestu v městském parku a kontrolovaly plnění úkolů mladších dětí na jednotlivých zastávkách.
Za posledním stanovištěm následovalo kromě svačiny vlastní hledání pokladu, letos vlastně hned několika (menších) pokladů, které se podařilo zdárně nalézt a tak se ke spokojenosti všech na každého jedna malá sladkost dostala.
Zpáteční cesta do školy byla trochu krkolomná, ale nakonec jsme zvládli i tu a tak jsme se do školy vrátili sice trochu unavení, ale zároveň (jako každý rok) moc a moc spokojení!

IMG_5513.JPGIMG_5514.JPGIMG_5515.JPGIMG_5516.JPGIMG_5517.JPGIMG_5518.JPGIMG_5519.JPG