K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Vánoční výlet

19.11.2018

Už jsme se nemohli dočkat...!

Do vánočních svátků sice ještě nějaký ten týden zbývá, ale možná právě proto jsme se dnes tolik těšili na výlet do Dvora Králové nad Labem do továrny na výrobu vánočních ozdob.

Byli jsme svědky toho, jak z obyčejné skleněné "trubky" dokáží šikovní zaměstnanci vytvořit nejprve foukáním a poté různým barvením a nalepováním vánoční ozdoby takových tvarů a barev, až oči přecházejí.... Všechno pouze ručně, beze strojů....

A tak se před námi postupně objevovaly nejenom klasické kouličky, ale i špičky, zvonečky, sněhuláci, domečky, ptáčci a jiná všemožná zvířátka a množství dalších tvarů a různých velikostí.

Viděli jsme všechno, dokonce i to, jak se na závěr tato skleněná krása balí do krabiček a krabic, v nichž jsme si i my mohli na závěr exkurze to, co se nám nejvíce líbilo, v prodejně nakoupit.

Není tedy divu, že jsme z výletu odjížděli moc a moc spokojení a navíc ještě s pochvalou za chování od paní "průvodkyně".

Také jsme se rozhodli, že většina z nás, až budeme dospělí, budeme pracovat právě tady a ty krásné ozdoby vlastnoručně vyrábět! :-)

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150