K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Co je šustí?

12.10.2017
Zatímco sportovně založení spolužáci reprezentovali naši školu  v Zámeckém běhu, ostatní děti ve škole také nezahálely a místo nohou zaměstnaly ruce. Jednoduchá práce to podle jejich slov tedy nebyla, ale protože byli dostatečně trpěliví a navzájem si pomáhali, tak se dílo podařilo a vznikly krásné podzimní panenky ze šustí. Ještě před zahájením práce nikdo neměl moc ponětí, co to takové šustí vlastně je, teď už to ale všichni ví a dokonce s ním umějí i pracovat. Proto také "Mařeny", jak je kdosi z nich pohotově pojmenoval, mohou zdobit školu po zbytek podzimu. Krásné, že?

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150