Co je šustí?

12.10.2017
Zatímco sportovně založení spolužáci reprezentovali naši školu  v Zámeckém běhu, ostatní děti ve škole také nezahálely a místo nohou zaměstnaly ruce. Jednoduchá práce to podle jejich slov tedy nebyla, ale protože byli dostatečně trpěliví a navzájem si pomáhali, tak se dílo podařilo a vznikly krásné podzimní panenky ze šustí. Ještě před zahájením práce nikdo neměl moc ponětí, co to takové šustí vlastně je, teď už to ale všichni ví a dokonce s ním umějí i pracovat. Proto také "Mařeny", jak je kdosi z nich pohotově pojmenoval, mohou zdobit školu po zbytek podzimu. Krásné, že?