K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Hvězdy nad hlavou

24.09.2016
Přesně tak - hvězdy nad hlavou, i když jen na projekčním plátnu, měly všechny ty děti, které se v rámci výuky prvouky a přírodovědy ve čtvrtek 22. 9. vydaly do hvězdárny v Hradci Králové. Pod vedením paní učitelky Šmídové a zdejších ochotných zaměstnanců si každý mohl zkráceně užít vše, co se na večerní, noční i ranní obloze děje, dostat se na chvíli do vesmíru a také si, už reálně, prohlédnout dalekohledem Slunce, bez dalekohledu ;-) pak i hvězdárnu samotnou. Děkujeme moc za prima exkurzi!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150