K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Bumtarata bum bum bum!

25.04.2018
Možná i tak znělo kolemjdoucím naše dnešní ranní "bubenické řádění" na školní zahradě....Už třetí rok po sobě k nám totiž dorazil David se svými plastovými sudy a paličkami z tenisových míčků, ale s sebou měl i jiné "hudební nástroje" - staré hrnce či valchu. Vyzkoušeli jsme všechno a všechno bylo moc prima. Zjistili jsme také, jak je to fajn hrát i jen na vlastní tělo, zkrátka moc jsme si to užili. Už se těšíme, až se za rok s Davidem zase setkáme! Bum!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150