K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Kdo je to?

16.04.2018
Navštěvuje nás jen několikrát do roka, ale vždy je vítaný! Pokaždé nás něco naučí a také přiveze nějakou zdravou dobrotu. Správně! Je to Bovýsek! I tentokrát se nečekaně objevil, pobyl jenom krátce, ale stihnul nám vysvětlit, z čeho se vyrábí čokoláda, hranolky nebo cola, rozdal "něco na zub", slíbil, že zase přijede a zmizel. Byla to rychlá a zábavná návštěva. Tak zase příště na viděnou!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150