Zahájení školního roku 2018 - 2019

22.07.2019

V pondělí 3. září 2018 jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Jako každoročně byli prvňáčci uvítáni a uvedeni do třídy svými nejstaršími spolužáky z páté třídy. Každý dostal na uvítanou veselý balonek a na lavici na ně již čekaly školní pomůcky a drobné dárkové předměty. Slavnostní uvítání prvňáčků a rodinných příslušníků proběhlo za přítomnosti paní ředitelky Zuzany Bartošové, paní třídní učitelky Moniky Dostálové, paní družinářky Zdeny Štěpánkové a zástupce školského odboru Městského úřadu ve Vrchlabí.

Žáci ostatních tříd zahájili školní rok společně se svými třídními učitelkami v kmenových třídách, kde byli seznámeni s novým rozvrhem a programem na první vyučovací týden.

Slavnostní zahájení školního roku bylo ukončeno po první vyučovací hodině, kdy se žáci rozešli domů nebo někteří odešli již do školní družiny.